Až do nedele 3. septembra môžete využiť naše služby /pozri cestovný poriadok/ a navštíviť dopravnú expozíciu TREŽ v depe „električiek“ v Trenčianskej Teplej v čase: od 15:25 do 16:00 hod. a  17:25 do 18:00 hod.      Tešíme sa na vašu návštevu.  

Trenčianska elektrická železnica dnes ukončila letnú prevádzku, previezla viac ako 11.000 cestujúcich


Trenčianska elektrická železnica dnes ukončila letnú prevádzku, previezla viac ako 11.000 cestujúcich

TRENČIANSKA TEPLÁ – TRENČIANSKE TEPLICE. Dnešnou podvečernou jazdou ukončuje Trenčianska elektrická železnica plán tohtoročnej letnej turistickej prevádzky. Jazdy sa tešili záujmu nielen obyvateľov okolitých obcí a miest. Jazdy obľúbenej električky využili aj kúpení hostia z celého Slovenska, ubytovaní V Trenčianskych Tepliciach.

Vyhľadávaná turistická atrakcia začala v tomto roku letne pravidelne premávať 5. júna 2021 a premávala počas víkendov a štátnych sviatkov. Elektrický vlak odjazdil na trati 1776 km a 7696 priecestí. Až 1600 hodín odpracoval personál počas tohtoročnej prevádzky. Čo je najdôležitejšie, záujem o jazdy prejavili cestujúci aj počas týchto štyroch mesiacov. Spolu sa previezlo neuveriteľných 11.251 ľudí.

Príležitostné jazdy električky by neboli možné najmä bez podpory a finančnej dotácie Trenčianskeho samosprávneho kraja a tiež Oblastnej organizácie cestovného ruchu Trenčianske Teplice a obce Trenčianska Teplá.

 

Share this post

X