PRAVIDELNÁ LETNÁ VÍKENDOVÁ PREVÁDZKA 2024 ZAČÍNA DŇOM 1.5.2024 A KONČÍ 1.9.2024. SPOJE NÁJDETE NA TEJTO STRÁNKE V SEKCII „CESTOVNÝ PORIADOK A TARIFA“ A TIEŽ V CESTOVNOM PORIADKU  ŽSR A VO VŠETKÝCH VYHĽADÁVAČOCH SPOJENIA TAK, AKO PRI BEŽNOM VYHĽADÁVANÍ VLAKOV A AUTOBUSOV. 

Oznam – sociálne zariadenie v ŽST Trenčianske Teplice


Oznam – sociálne zariadenie v ŽST Trenčianske Teplice

Trenčianska elektrická železnica, n.o. sa ospravedlňuje svojim cestujúcim a priaznivcom za neumožnenie používania sociálnych zariadení a WC v železničnej stanice Trenčianske Teplice.

Budova stanice v Trenčianskych Tepliciach je v správe ŽSR a Trenčianska elektrická železnica, n.o. ako dopravca nemá dosah na používanie tejto budovy.

Žiaľ, aj napriek našej snahe o prenájom sociálnych zariadení pre Vás, dostali sme od ŽSR zamietavé stanovisko, nakoľko momentálne nie je budova železničnej stanice vplyvom nesprávnej údržby a likvidácie havárie na vodovodnom systéme zo strany ŽSR v riadnom technickom stave.

Za nepríjemnosti spojené s používaním železničnej stanice v Trenčianskych Tepliciach sa Vám ospravedlňujeme a veríme, že táto skutočnosť neovplyvní Váš zážitok z návštevy Trenčianskej elektrickej železnice a návštevy regiónu.

Dušan Nosál

Share this post

X