Najbližšia plánovaná jazda je 31.3.2024 – „Veľkonočná električka“     PRAVIDELNÁ LETNÁ VÍKENDOVÁ PREVÁDZKA 2024 ZAČÍNA DŇOM 1.5.2024 A KONČÍ 1.9.2024. SPOJE NÁJDETE V CESTOVNOM PORIADKU  ŽSR A VO VŠETKÝCH VYHĽADÁVAČOCH SPOJENIA TAK, AKO PRI BEŽNOM VYHĽADÁVANÍ VLAKOV A AUTOBUSOV. 

Prvá online jazda na Trenčianskej elektrickej železnici


Prvá online jazda na Trenčianskej elektrickej železnici

Zatiaľ čo pred 2 rokmi sme vás o takomto čase už dávno pozývali na obľúbené veľkonočné jazdy úzkorozchodnou električkou do Trenčianskych Teplíc, súčasná pandemická situácia nám takéto niečo ešte stále neumožňuje. Aby ste však nestratili úplný kontakt s električkou, nezisková organizácia Trenčianska elektrická železnica zorganizovala v sobotu 27. marca 2021 svoju historicky prvú online jazdu.

Aj napriek platnému zákazu vychádzania však električka nebola úplne prázdna. Túto netradičnú jazdu si prišli vychutnať predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja a poslanec NRSR Jaroslav Baška, poslanec NRSR, Trenčianskeho samosprávneho kraja a rektor Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka Jozef Habánik a na spiatočnej ceste sa s električkou odviezla aj primátorka Trenčianskych Teplíc Zuzana Farajková Ďurmeková a výkonná riaditeľka Oblastnej organizácie cestovného ruchu Trenčianske Teplice Michaela Fedorová. Motorvodičom bol tentokrát samotný riaditeľ neziskovej organizácie Dušan Nosál.

Jazda smer: Trenčianska Teplá > Trenčianské Teplice
Jazda smer: Trenčianské Teplice > Trenčianska Teplá

Share this post

X