Až do nedele 3. septembra môžete využiť naše služby /pozri cestovný poriadok/ a navštíviť dopravnú expozíciu TREŽ v depe „električiek“ v Trenčianskej Teplej v čase: od 15:25 do 16:00 hod. a  17:25 do 18:00 hod.      Tešíme sa na vašu návštevu.  

Prvá online jazda na Trenčianskej elektrickej železnici


Prvá online jazda na Trenčianskej elektrickej železnici

Zatiaľ čo pred 2 rokmi sme vás o takomto čase už dávno pozývali na obľúbené veľkonočné jazdy úzkorozchodnou električkou do Trenčianskych Teplíc, súčasná pandemická situácia nám takéto niečo ešte stále neumožňuje. Aby ste však nestratili úplný kontakt s električkou, nezisková organizácia Trenčianska elektrická železnica zorganizovala v sobotu 27. marca 2021 svoju historicky prvú online jazdu.

Aj napriek platnému zákazu vychádzania však električka nebola úplne prázdna. Túto netradičnú jazdu si prišli vychutnať predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja a poslanec NRSR Jaroslav Baška, poslanec NRSR, Trenčianskeho samosprávneho kraja a rektor Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka Jozef Habánik a na spiatočnej ceste sa s električkou odviezla aj primátorka Trenčianskych Teplíc Zuzana Farajková Ďurmeková a výkonná riaditeľka Oblastnej organizácie cestovného ruchu Trenčianske Teplice Michaela Fedorová. Motorvodičom bol tentokrát samotný riaditeľ neziskovej organizácie Dušan Nosál.

Jazda smer: Trenčianska Teplá > Trenčianské Teplice
Jazda smer: Trenčianské Teplice > Trenčianska Teplá

Share this post

X