Obraciame sa na Vás s prosbou o podporu formou poukázania vašich 2% daní. Tak ako sa v reálnom živote každého z nás premietli zvýšené ceny materiálu a energií, rovnako tento trend trápi aj Trenčiansku elektrickú železničku. Ak by ste sa rozhodli podporiť našu činnosť poukázaním svojich 2% z Vašich daní, veľmi nás potešíte a pomôžete nám toto ťažké obdobie prekonať. Potrebné editovateľné tlačivá nájdete na tejto stránke pod týmto oznamom v záložke 2%.    Vopred Vám veľmi pekne ďakujeme.    Už teraz sa tešíme na ďalšie konané podujatie a o termíne jeho konania vás budeme včas informovať.

100. výročie ČSD a 130 rokov vlárskej trate


100. výročie ČSD a 130 rokov vlárskej trate

Pri príležitosti 100. výročia Československých štátnych dráh, 130. výročia vlárskej trate v úseku Uherský Brod – Trenčianska Teplá, a 170. výročia železníc na Slovensku Vás Spoločnosť Považskej dráhy Žilina v nedeľu 28. októbra 2018 pozýva na mimoriadne jazdy historickým motorovým vlakom z Trenčianskej Teplej do Bylnice a Bojkovic. Súčasťou akcie sú aj jazdy historickou električkou do Trenčianskych Teplíc, ktorá zastaví na všetkých nácestných zastávkach na trase.

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že vzhľadom na veľmi krátky pobyt historického motorového vlaku v Trenčianskej Teplej, pri jazde električkou do kúpeľného mesta nevieme zabezpečiť prípoj na mimoriadny nostalgický vlak do Bojkovic. Po návrate z Trenčianskych Teplíc môžete pri ceste na Moravu využiť pravidelný vlak spoločnosti Arriva s odchodom o 14:22 a Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s. s odchodom o 17:37 s prestupom v železničnej stanici Vlárský průsmyk na osobný vlak Českých dráh do Veselí nad Moravou s odchodom o 17:56.

 

 

Share this post

X