PRAVIDELNÁ LETNÁ VÍKENDOVÁ PREVÁDZKA 2024 ZAČÍNA DŇOM 1.5.2024 A KONČÍ 1.9.2024. SPOJE NÁJDETE NA TEJTO STRÁNKE V SEKCII „CESTOVNÝ PORIADOK A TARIFA“ A TIEŽ V CESTOVNOM PORIADKU  ŽSR A VO VŠETKÝCH VYHĽADÁVAČOCH SPOJENIA TAK, AKO PRI BEŽNOM VYHĽADÁVANÍ VLAKOV A AUTOBUSOV. 

Kapacitnou električkou za kultúrou v Trenčianskych Tepliciach


Kapacitnou električkou za kultúrou v Trenčianskych Tepliciach

Vážení cestujúci, z dôvodu veľkého záujmu o víkendové jazdy električkou do Trenčianskych Teplíc a zvýšenia komfortu cestujúcej verejnosti, vypravujeme od soboty 13. augusta 2016 do kúpeľného mesta električkovú súpravu 411.903-8 „Philadephia“411.901-2 „Janka“. Vychádzame tak v ústrety obyvateľom i návštevníkom kúpeľov, ktorí využívajú našu električku na ceste za oddychom, turistikou, či ako dopravu k pravidelným vlakom v Trenčianskej Teplej.

Kúpeľnú električku môžete využiť aj pri návšteve rôznych kultúrnych podujatí. Už túto sobotu 20. augusta 2016 Vás pohodlne odvezieme na 13. ročník obľúbeného festivalu ľudových remesiel v Trenčianskych Tepliciach na ktorom sa so svojimi výrobkami odprezentujú remeselníci zo Slovenska a Moravy. O dobrú náladu sa postarajú folklórne súbry Rokoš, Kozovanka, Senior Vršatec a Rovňan a skupina Facination band. Festival sa uskutoční od 10:00 na Kúpeľnom námestí a dopravíme Vás naň spojmi s odchodom z Trenčianskej Teplej o 10:00 a 14:00.

O týždeň neskôr, v nedeľu 28. augusta 2016, zase môžete využiť električku pri ceste na prehliadku výborných harmonikárov a gajdošov „Teplické mechy“, ktorá sa uskutoční od 14:00 v Amfiteátri ZŠ Andrea Bagara v Trenčianskych Tepliciach.

Nechajte svoje auto doma a cestujte do Trenčianskych Teplíc tak ako za starých čias – kapacitnou električkou. Jazdíme každý víkend až do nedele 4. septembra 2016.

Share this post

X