Obraciame sa na Vás s prosbou o podporu formou poukázania vašich 2% daní. Tak ako sa v reálnom živote každého z nás premietli zvýšené ceny materiálu a energií, rovnako tento trend trápi aj Trenčiansku elektrickú železničku. Ak by ste sa rozhodli podporiť našu činnosť poukázaním svojich 2% z Vašich daní, veľmi nás potešíte a pomôžete nám toto ťažké obdobie prekonať. Potrebné editovateľné tlačivá nájdete na tejto stránke pod týmto oznamom v záložke 2%.    Vopred Vám veľmi pekne ďakujeme.    Už teraz sa tešíme na ďalšie konané podujatie a o termíne jeho konania vás budeme včas informovať.

Kapacitnou električkou za kultúrou v Trenčianskych Tepliciach


Kapacitnou električkou za kultúrou v Trenčianskych Tepliciach

Vážení cestujúci, z dôvodu veľkého záujmu o víkendové jazdy električkou do Trenčianskych Teplíc a zvýšenia komfortu cestujúcej verejnosti, vypravujeme od soboty 13. augusta 2016 do kúpeľného mesta električkovú súpravu 411.903-8 „Philadephia“411.901-2 „Janka“. Vychádzame tak v ústrety obyvateľom i návštevníkom kúpeľov, ktorí využívajú našu električku na ceste za oddychom, turistikou, či ako dopravu k pravidelným vlakom v Trenčianskej Teplej.

Kúpeľnú električku môžete využiť aj pri návšteve rôznych kultúrnych podujatí. Už túto sobotu 20. augusta 2016 Vás pohodlne odvezieme na 13. ročník obľúbeného festivalu ľudových remesiel v Trenčianskych Tepliciach na ktorom sa so svojimi výrobkami odprezentujú remeselníci zo Slovenska a Moravy. O dobrú náladu sa postarajú folklórne súbry Rokoš, Kozovanka, Senior Vršatec a Rovňan a skupina Facination band. Festival sa uskutoční od 10:00 na Kúpeľnom námestí a dopravíme Vás naň spojmi s odchodom z Trenčianskej Teplej o 10:00 a 14:00.

O týždeň neskôr, v nedeľu 28. augusta 2016, zase môžete využiť električku pri ceste na prehliadku výborných harmonikárov a gajdošov „Teplické mechy“, ktorá sa uskutoční od 14:00 v Amfiteátri ZŠ Andrea Bagara v Trenčianskych Tepliciach.

Nechajte svoje auto doma a cestujte do Trenčianskych Teplíc tak ako za starých čias – kapacitnou električkou. Jazdíme každý víkend až do nedele 4. septembra 2016.

Share this post

X