Obraciame sa na Vás s prosbou o podporu formou poukázania vašich 2% daní. Tak ako sa v reálnom živote každého z nás premietli zvýšené ceny materiálu a energií, rovnako tento trend trápi aj Trenčiansku elektrickú železničku. Ak by ste sa rozhodli podporiť našu činnosť poukázaním svojich 2% z Vašich daní, veľmi nás potešíte a pomôžete nám toto ťažké obdobie prekonať. Potrebné editovateľné tlačivá nájdete na tejto stránke pod týmto oznamom v záložke 2%.    Vopred Vám veľmi pekne ďakujeme.    Už teraz sa tešíme na ďalšie konané podujatie a o termíne jeho konania vás budeme včas informovať.

Spustili sme nový web


Spustili sme nový web

Po niekoľkotýždňových prípravách sme v uplynulých dňoch spustili nový web Trenčianskej elektrickej železnice – www.trezka.sk. Okrem základných informácií o našej neziskovej organizácii na ňom nájdete aj články o aktuálnom dianí na železničke, kalendár akcií, či reportáže z našich podujatí.

Nechýbajú však ani informácie o možnostiach prenájmu našich električiek, pohľad do histórie i súčasnosti úzkorozchodnej trate do Trenčianskych Teplíc a malá exkurzia po starom i novom električkovom depe. Novinkou je aj zastávkový cestovný poriadok platný pre nostalgické jazdy, ktorý doteraz nebol na našich stránkach zverejnený. Záujemcovia o naše jazdy i dopravní nadšenci si tak môžu zistiť odchody električiek z konkrétnej stanice či zastávky na trati.

V blízkej dobe stránku obohatíme o popisy našich vozidiel, ako aj o rôzne mapky, schémy a iné zaujímavosti o našej železničke.

Veríme, že sa Vám náš nový web bude páčiť.

Share this post

X