1.5.2022 začína pravidelná víkendová letná prevádzka električky. | Ponúkame Vám možnosť návštevy depa električiek počas pravidelnej letnej víkendovej prevádzky v čase od 15.00 do 16.00 hod a 17.00 do 18.00 hod.

Spustili sme nový web


Spustili sme nový web

Po niekoľkotýždňových prípravách sme v uplynulých dňoch spustili nový web Trenčianskej elektrickej železnice – www.trezka.sk. Okrem základných informácií o našej neziskovej organizácii na ňom nájdete aj články o aktuálnom dianí na železničke, kalendár akcií, či reportáže z našich podujatí.

Nechýbajú však ani informácie o možnostiach prenájmu našich električiek, pohľad do histórie i súčasnosti úzkorozchodnej trate do Trenčianskych Teplíc a malá exkurzia po starom i novom električkovom depe. Novinkou je aj zastávkový cestovný poriadok platný pre nostalgické jazdy, ktorý doteraz nebol na našich stránkach zverejnený. Záujemcovia o naše jazdy i dopravní nadšenci si tak môžu zistiť odchody električiek z konkrétnej stanice či zastávky na trati.

V blízkej dobe stránku obohatíme o popisy našich vozidiel, ako aj o rôzne mapky, schémy a iné zaujímavosti o našej železničke.

Veríme, že sa Vám náš nový web bude páčiť.

Share this post

X