Až do nedele 3. septembra môžete využiť naše služby /pozri cestovný poriadok/ a navštíviť dopravnú expozíciu TREŽ v depe „električiek“ v Trenčianskej Teplej v čase: od 15:25 do 16:00 hod. a  17:25 do 18:00 hod.      Tešíme sa na vašu návštevu.  

Spustili sme nový web


Spustili sme nový web

Po niekoľkotýždňových prípravách sme v uplynulých dňoch spustili nový web Trenčianskej elektrickej železnice – www.trezka.sk. Okrem základných informácií o našej neziskovej organizácii na ňom nájdete aj články o aktuálnom dianí na železničke, kalendár akcií, či reportáže z našich podujatí.

Nechýbajú však ani informácie o možnostiach prenájmu našich električiek, pohľad do histórie i súčasnosti úzkorozchodnej trate do Trenčianskych Teplíc a malá exkurzia po starom i novom električkovom depe. Novinkou je aj zastávkový cestovný poriadok platný pre nostalgické jazdy, ktorý doteraz nebol na našich stránkach zverejnený. Záujemcovia o naše jazdy i dopravní nadšenci si tak môžu zistiť odchody električiek z konkrétnej stanice či zastávky na trati.

V blízkej dobe stránku obohatíme o popisy našich vozidiel, ako aj o rôzne mapky, schémy a iné zaujímavosti o našej železničke.

Veríme, že sa Vám náš nový web bude páčiť.

Share this post

X